CorelDraw 2019 Graphics Suite EDU Dijital Lisans

Marka : CORELDRAW
Fiyat : ₺1.499,00(KDV Dahil)

Bu ürün 1 bilgisayar içindir.Online Gönderilir.Adınıza Faturalıdır.

:

1 Bilgisayar içindir.Tüm dillerde geçerlidir.Akademik lisanstır.Full versiyondan farkı yoktur.

Yükleme adresi : https://www.coreldraw.com/

 

 

Yaratıcılığınızı geliştirin

CorelDRAW® Graphics Suite 2018, dünya çapında milyonlarca profesyonel, küçük işletme sahibi ve tasarım tutkunları tarafından tercih edilen, lider bir grafik tasarım yazılımıdır. Grafik, sayfa tasarımı, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme, vektörleştirme, web görüntüleri, baskı projeleri, sanat, tipografi ve daha fazlası için kusursuz bir tasarım deneyimi sunuyor. Güvenle tasarlayın ve çarpıcı sonuçlar elde edin.

 

Neden CorelDRAW?

 1. Kapsamlı
  Herhangi bir tasarım veya fotoğraf projesi üretmek için profesyonel uygulamaların tadını çıkarın.
 2. Yaratıcı
  Eşsiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi etkilemek için çok yönlü, sezgisel araçları keşfedin.
 3. Üretken
  Karmaşık iş akışı görevlerini daha verimli hale getirmek için endüstri lideri dosya formatı uyumluluğuna ve daha hızlı işlemeye güvenin.
 4. Yenilikçi
  Tasarım teknolojisinin en ileri noktasında kalın ve yaratıcı yolculuğunuzu son teknoloji araçlarla zenginleştirin.
 5. Kullanıcı dostu
  Özel yapım arayüzü ve eşsiz özelleştirme yetenekleri ile kusursuz bir tasarım deneyiminin keyfini çıkarın.

 

Çeşitli uygulamalardan oluşan kapsamlı bir araç kutusunu açın

Yaratıcı tutkunuz, yetenekleriniz veya ilgi alanlarınız ne olursa olsun, CorelDRAW Graphics Suite 2018, tüm tasarım gereksinimlerinizi karşılayacak ve kitlenizi memnun edecek bir dizi tamamlayıcı güçlü uygulama sunuyor.

 

CorelDRAW 2018

CorelDRAW, yeni Simetri çizim modu, Blok Gölge aracı, bitmap perspektifleri, WordPress'e yayınlama dahil olmak üzere etkileyici, yenilikçi özellikler içeriyor.

Corel PHOTO-PAINT 2018

Yeni otomatik perspektif ayarı dahil olmak üzere, Corel PHOTO-PAINT 2018'in güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Corel Font Manager 2018

Sezgisel Corel Font Manager 2018 ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve sevdiğiniz fontları yüklemeden kullanın.

Corel CONNECT 2018

Corel CONNECT 2018, paketin dijital içeriğinde, Content Exchange ortamında, bilgisayarınız veya yerel ağınızda hızlı bir şekilde içerik bulmaya yardımcı olur.

Corel CAPTURE 2018

Corel CAPTURE 2018 ile tek tıklamayla bilgisayar ekranınızdan görüntüleri yakalayın.

Corel AfterShot 3 HDR

Pakette yeni! Fotoğraflara kolay düzeltme ve iyileştirme yapmak için Corel AfterShot 3 HDR'nin gücünün keyfini çıkarın.

 

Hızlı başlayın

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite 2018 yaratıcı maceranıza başlamanızı kolaylaştıracak. Esnek ürüniçi öğrenim, tasarım varlıkları, eklentilere ve daha fazlasına tek tıklamayla erişimin keyfini çıkarın. İşakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin, yüksek kalitede içeriğin avantajından faydalanın. Font arama ve filtreleme özellikleriyle herhangi bir proje için hızlıca fontunuzu bulun.

 

Verimli şekilde tasarlayın

Benzersiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi memnun etmek için, çok yönlü, yüksek kalibreli araçlarla yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın. Bu sürümde, tutkulu CorelDRAW kullanıcılarımızın taleplerine, yeni Simetri çizim modu, Engelle Gölge aracı, bitmap perspektifleri ve WordPress için yayınlama gibi etkileyici, yenilikçi özelliklerle yanıt verdik. Daha hızlı işlem, özelleştirilebilir kısayollar ve yeni otomatik hizalama ve düzleme ile daha üretken olun.

 

Kolay çıktılar

Herhangi bir ortamda sonuç alacak etkiler oluşturmak için profesyonel kalitede çıktılar oluşturun. Etkileyici logo ve tabelalardan, çarpıcı pazarlama materyallerine, web ve sosyal medya grafiklerine, panolara ve diğerlerine, CorelDRAW Graphics Suite başarılı olmanızı sağlayacak her şeye sahip. Endüstri lideri dosya formatı uyumluluğu ve gelişmiş renk yönetimi araçlarıyla, her tür proje için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve hassasiyeti elde edeceksiniz.

 


 

Tutkulu kullanıcılarımız ne diyor?

    
Francisco Marcos, Brezilya

“Dünyadaki en iyi vektör yazılımı!”

 
Oliver Dzo, Fransa

"CorelDRAW bana ilham veriyor. Neredeyse 20 yıldır güvendiğim bir arkadaşım, onsuz yapamam."

 
Maycon Bartowski, Brezilya

"Geliştirmeleri çok sevdim. Profesyonel hayatımı akışkanlaştıran bir program."

 
Nanda Dixit, Hindistan

"CoreDRAW, yaratıcı düşüncelerimi dijital olarak ifade etmem için mükemmel bir yol."

 
Mark Wallader, Avustralya

"Çok daha kullanıcı dostu, sezgisel ve hassas. Diğerlerine göre çok daha derinliğe sahip. Sürekli geri dönmemi sağlayan şey bu."

 

"Bu program beni çok tatmin ediyor, kullanmaktan hoşlanıyorum. Geliştirilmesi gereken herhangi bir şey aklıma gelmiyor. Devam et, iyi işti.""Corel Draw'dan çok memnunum! Baskı dükkanımızda süper tabelalar ve reklamlar hazırlamak çok kolay!""Bu uygulamayı 25 yıldan uzun süredir kullanıyorum, zaman geçtikçe daha da büyüyor gibi geliyor.""Eliniz paraya sıkışıksa alabileceğiniz en büyük değer. Özellikle öğrenciyseniz."
    
"Win 10 güncellemesinden dolayı bazı problemler yaşıyordum ama şimdi her şey yolunda gidiyor, bu çok yönlü ve öğrenmesi kolay programı çok çok farklı işler için kullanıyorum. 1. sürümden beri kullanıyorum.""2. sürümden beri CorelDraw fanıyım! Ürünü çok seviyorum, gelişmeler daha da iyileşiyor! Bu harika ürün için teşekkürler!""Fantastik fiyatlı harika bir ürün. Sadece corel draw dosyasını farklı formatlarda kaydedebilmek isterdim. Çok uzun süredir CorelDRAW kullanıyorum.""Ürün siparişi vermeyi düşünen herkese Corel deneyimini öneririm."
    
"Yıllardır corelDraw kullanıyorum ve bu yeni sürüm işimi kolaylaştıracak geliştirmeler içeriyor.""Dolgu ve anahat sekmelerinde renk bulma dışında çok seviyorum. Bu iş eskisi kadar kolay değil.""Esnekliği yüzünden her zaman CorelDRAW'ımı güncel tutmaya çalışıyorum. İndirimi sayesinde bu kez güncellemeye değer. Teşekkürler.""CorelDraw'ı uzun süredir kullanıyorum, çok güzel, ekonomik bir ürün olduğunu ve kullanımının kolay olduğunu düşünüyorum."
    
"CorelDraw'ı 1990'lardaki 3. sürümünden beri kullanıyorum. Profesyonel, geniş formatlı grafikler, basılı reklamlar, broşürler, el ilanları vb. oluşturabiliyorum, ihtiyaçlarımı karşıladığından yükseltme yapmaya devam edeceğim. ""Gönderilecek bir yedek kopya ile elektronik teslimat siparişi verdim. Teslimat biraz gecikti ama ama sonunda Avrupa’dan Amerika’ya gönderildikten sonra geldi.""CorelDraw'ı elilanları ve satış dokümanları hazırlamak için kullanıyorum. Kullanması kolay. Corel her zaman son kullanıcı deneyimine önem veren ve mütevazi bir firma olmuştur. Lütfen bazı rakiplerinizin yaptığı gibi bunu değiştirmeyin.""Güncellemeden çok memnunum ve yükleme çok hafif."

 


 

 

CorelDRAW Graphics Suite 2018 ile yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın