Microsoft Office Pro 2016 Dijital İndirilebilir Lisans 269-16809

Marka : MICROSOFT
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)

Dijital Lisanstır.Online olarak teslim edilmektedir.

:

Microsoft Office Pro 2016 Dijital İndirilebilir Lisans 269-16809

  • 1 PC için
  •  Outlook, Publisher, Access, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote’un tam kurulu sürümleri
  •  OneDrive ile dosyaları bulutta saklayın

 

Daha akıllıca çalışın

Office Professional 2016 zaman kazandıran özellikleri, yeni modern görünümü ve yerleşik birlikte çalışma araçları ile profesyonel görünen belgeler oluşturmanızı, sunmanızı, iletmenizi ve yayınlamanızı sağlar. OneDrive’a çalışmanızı kaydedin ve her yerden erişin.

 

 

Outlook

 

E-posta, takvim, kişileri ve görevleri kolaylıkla yönetin. Push e-posta gelen kutunuzu güncel tutar, gruplarla diyalog görünümü ilgili mesajları gruplar ve takvimler planlama için yan yana görülebilir.

 

 

 

Word

Yeni teknoloji düzenleme, inceleme ve paylaşım araçları ile profesyonel görünen belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekme özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, Word içinde doğrudan İnternetten ilgili bağlam bilgileri gösterir.

 

 

 

Excel

En sık kullanılan klavye kısa yollarına ek olarak yeni kullanıcı ara yüzü ile verilerinizi yeni ve kullanımı kolay yollarla analiz edin ve görselleştirin. Analysis Toolpak, Dilimleyiciler ve Formül Oluşturucu gibi dengeleme özellikleri zaman kazandırır, böylece kavramaya odaklanabilirsiniz.

 

 

 

 

PowerPoint

Yeni slayt geçişleri ve gelişmiş Animasyonlar görev bölmesi ile fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve fikirlerinizi etkili şekilde sunun. Slaytlarınız boyunca zincirlenen yorumlar sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur.

 

 

 

 

OneNote

Bu size ait dijital not defterinizdir, böylece notları, fikirleri, internet sayfalarını, fotoğrafları hatta sesleri ve videoları tek bir yerde toplayabilirsiniz. İster evinizde, ister ofisinizde hatta ister hareket halinde olun, diğerleriyle paylaşırken ve birlikte çalışırken hepsini yanınıza alabilirsiniz.

 

 

 

Access

Access, işletmenizi çalıştırmanıza yardımcı olan tarayıcı tabanlı veri tabanı uygulamalarını hızlıca oluşturmanız için kullanımı kolay bir araçtır. Veriniz otomatik olarak SQL veri tabanına kaydedilir ve böylece her zamankinden daha güvenli ve ölçeklenebilir hale gelir.

 

 

 

 

 

Publisher

Geniş aralıklı profesyonel kalitede yayımları kolaylıkla oluşturun, kişiselleştirin ve paylaşın. Basitçe sürükleyip bırakarak resimleri kaydırın veya çevrim içi albümlerinizden doğrudan resimler ekleyin. Yayımlarınızı sıra dışı hale getirmek için özel etkiler kullanın.

 

 

 

Belgeleriniz her zaman, her yerde sizinle

Office 2016’da oturum açın ve kesintisiz entegrasyon ile yeni belgelerinize kolaylıkla erişmek için OneDrive kullanın.

 

 

Gereksinimler

Gerekli İşlemci

1 gigahertz (Ghz) veya daha hızlı SSE2’li x86- veya x64-bit işlemci

Gerekli İşletim Sistemi

Windows 7 veya üzeri, Windows Server 2008 R2, veya Windows Server 2012

Gerekli Bellek

1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)

Gerekli Sabit Disk Alanı

3.0 GB kullanılabilir disk alanı

Gerekli Ekran

1280 x 800 ekran çözünürlüğü

Grafikler

Grafik donanım hızlandırması için DirectX10 grafik kartı gerektirir.

Çoklu dokunmatik ekran

Tüm çoklu dokunmatik işlevselliği kullanmak için dokunmatik özelliği olan bir aygıt gereklidir. Ancak, bir klavye, fare veya diğer standart ya da erişilebilir giriş aygıtı ile tüm özellikleri ve işlevselliği kullanmak mümkündür. Yeni dokunmatik özelliklerin, Windows 8 veya üstü ile birlikte kullanılmak amacıyla en verimli hale getirildiğini unutmayın.

Ek Sistem Gereksinimleri

İnternet işlevi için internet bağlantısı gerekir.

Microsoft hesabı gereklidir.